Warsztaty Eksperckie

Sezon 1

Warsztaty Eksperckie

Sezon 1

Od 12 marca do 07 czerwca. Warsztat składa się z 3 spotkań.


Warsztaty Eksperckie to inicjatywa ICT Polska Centralna Klaster, której celem jest stworzenie możliwości rozwoju studentów poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach z branży ICT. Warsztaty będą prowadzone przez specjalistów z firm zrzeszonych w Klastrze ICT co wpływa na tematykę warsztatów i powiązanie jej bezpośrednio z działaniami realizowanymi w firmach.
W tegorocznej edycji Warsztatów mamy do zaproponowania siedem warsztatów o różnej tematyce, które będą prowadzone bezpośrednio w firmach lub na Politechnice Łódzkiej. Mamy nadzieję, że zakres szkoleń wpisuje się w oczekiwania studentów oraz przyczyni się do rozwoju ich umiejętności. Uczestnictwo w Warsztacie zostanie potwierdzone certyfikatem ICT Polska Centralna Klaster.

W związku z tym, że Warsztaty są zaplanowane na okres całego semestru możliwość rejestracji na kolejne z nich będzie pojawiała się sukcesywnie.

Wybierz co najmniej jeden Warsztat:
Pola obowiązkowe
done
done
done
done
done
Pola nieobowiązkowe

(+48)
Uwaga:
Na podany numer telefonu wyślemy przypomnienie sms o wydarzeniu (numery tylko polskich operatorów)
Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej https://fundacja.p.lodz.pl/klauzula-informacyjna/
Kontakt:   
email office@ictcluster.pl   phone +48 42 631 21 47