Czwarty Wykład Ekspercki – 18 kwietnia

Czwarty Wykład Ekspercki – 18 kwietnia

Już w środę 18 kwietnia czwarty Wykład Ekspercki p.t. "Wprowadzenie do zarządzania projektami. Najlepsze rozwiązania i praktyki”.
Wprowadzenie do zarządzania projektami to zaprezentowanie elementarnej wiedzy dotyczącej zarządzania projektami. Omówione zostaną popularne metodyki, wykorzystywane w branży IT. Podczas warsztatu skupimy się na realizacji przykładowego projektu akademickiego przy wykorzystaniu podstawowych narzędzi do zarządzania projektami.
Wykład poprowadzi Oleksii Sokolov - Senior Project Manager, kierownik subcentrum, które odpowiada za wdrożenie projektów Field Service Management na obszarach Środkowego Wschodu (Emiraty Zjednoczone, Arabia Saudyjska). W zarządzaniu projektami działa od 2011 roku głównie w branży IT oraz kosmicznej, gdzie miał okazję współpracować z European Space Agency. W Comarch pracuje od 2 lat. Jego motto to: "kompleksowa i profesjonalna koordynacja podczas realizacji projektów stanowi główny czynnik sukcesu każdego projektu"

ZAPRASZAMY! WSTĘP WOLNY!
18.04, środa, godz. 15:15
Centrum Technologii Informatycznych sala kinowa na parterze.Czytany 283 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 kwiecień 2018 10:36