Trzeci Wykład Ekspercki – 11 kwietnia

Trzeci Wykład Ekspercki – 11 kwietnia

Już w środę 11 kwietnia trzeci Wykład Ekspercki p.t. "Od idei do szczegółu. Analiza wymagań biznesowych" w formie warsztatu.
Na warsztacie prześledzimy proces powstawania produktu informatycznego od strony dokumentowania wymagań biznesowych na przykładzie konkretnego oprogramowania. Poznamy metodykę dokumentowania wymagań w metodyce Agile. Do naszych zadań należeć będzie:
1. Przygotowanie uzasadnienia biznesowego aplikacji
2. Zdefiniowanie zakresu projektu
3. Podział zadań na epic'i i historyjki użytkownika
4. Zdefiniowanie kryteriów akceptacji
W celu pełnego udziału w spotkaniu prosimy o wzięcie ze sobą laptopa.
Wykład poprowadzi Marcin Myszkowski, Analityk Biznesowy zajmujący się obszarami bankowości detalicznej oraz inwestycyjnej. Zaangażowany w rozwój Business Analysis Community GFT Polska. Jako osoba dostrzegająca bezpośredni wpływ dokumentacji analitycznej, na jakość dostarczanych produktów IT, popularyzuje wiedzę w tym zakresie, w zespołach z którymi współpracuje. Interesuje się zagadnieniami związanymi z identyfikacją potrzeb i wymagań klientów, co stanowi żywotny element analityki biznesowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w jednym z dynamicznie rozwijających się banków detalicznych w Polsce: uczestniczył w budowie i wdrożeniu platformy mobilnej. Obecnie wykonuje zadania w obszarze międzynarodowych, finansowych produktów inwestycyjnych.

ZAPRASZAMY! WSTĘP WOLNY!
11.04, środa, godz. 15:15
Centrum Technologii Informatycznych sala kinowa na parterze.Czytany 338 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 09 kwiecień 2018 05:19