Drugi Wykład Ekspercki – 21 marca

Drugi Wykład Ekspercki – 21 marca

Już w środę 21 marca drugi Wykład Ekspercki p.t. "Po co deweloperowi delta, czyli jak wykorzystać wiedzę akademicką przy projektowaniu aplikacji mobilnych". Po co mi liczenie delty i znajomość funkcji podstawowych? Co to ma wspólnego z moją pracą? Jako developer aplikacji mobilnych spotkasz się z wieloma problemami, które musisz rozwiązać. Nie będą to kwestie tylko techniczne, w grę często wchodzi tzw. czynnik ludzki. Jak pogodzić potrzeby klienta, z którym współpracujesz, z potrzebami użytkownika końcowego? Gdzie w tym wszystkim znaleźć miejsce na niespodzianki, które serwuje pędząca technologia? Jak poradzić sobie z różnym stopniem zaawansowania technicznego podmiotów na rynku? Wszystkie te kwestie należy maksymalnie uprościć i sprowadzić do wspólnego mianownika – stworzyć produkt, który spełni oczekiwania i jednocześnie zoptymalizuje proces biznesowy. I znaleźć tę deltę.
Wykład poprowadzi Dominik Smajek, Head of Mobile w MakoLab. Od dziecka fascynowała go nowoczesna technologia i obserwowanie jej wpływu na otaczający świat. Dziś, po latach doświadczeń w przeróżnych środowiskach i z różnymi ludźmi, pracuje w myśl zasady – technologia została stworzona przez ludzi i dla ludzi – zaprzęgamy najnowsze technologie do rozwiązywania najróżniejszych problemów i optymalizacji istniejących rozwiązań. W MakoLab od 5 lat wspólnie z działem, którym zarządza, tworzy aplikacje, które ułatwiają życie.

ZAPRASZAMY! WSTĘP WOLNY!
21.03, środa, godz. 15:15
Centrum Technologii Informatycznych sala kinowa na parterze.Czytany 655 razy Ostatnio zmieniany piątek, 16 marzec 2018 13:22