Ruszył program Startup Spark

Startup Spark to innowacyjny projekt stworzony w ŁSSE S.A. we współpracy z doświadczonym w akceleracji zespołem młodych osób, którego celem jest łączenie kreatywnych startupów z infrastrukturą i zasobami doświadczonych przedsiębiorców. Stworzony model został rekomendowany do dofinansowania w konkursie Scale UP w ramach rządowego programu Start In Poland (5,5 mln PLN).
Spark to autorski program akceleracji startupów, we współpracy z dużymi przedsiębiorstwami, którego celem jest komercjalizacja zbudowanych lub usprawnionych rozwiązań. W ramach Startup Spark zaangażowane projekty, oprócz standardowych form wsparcia, otrzymują unikalny dostęp do zaplecza produkcyjnego Startup Spark, czyli m.in. wykwalifikowanych programistów, projektantów, inżynierów, product developerów czy marketerów. Model ten pozwala ograniczać prawdopodobieństwo porażki startupu w jego kluczowych obszarach.
Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie Startup Spark https://startupspark.io/Czytany 866 razy Ostatnio zmieniany środa, 24 maj 2017 09:02
Więcej w tej kategorii: Dołącz do nas w 4 krokach: »